Kategorie

OLEJE SILNIKOWE CASTROL

Wytrzymałość do maksymalnych osiągów

Castrol EDGE

Współczesne technologie pozwalają producentom samochodów konstruować mniejsze, ale dużo mocniejsze i bardziej wydajne silniki.

Castrol EDGE to seria naszych najbardziej wytrzymałych olejów silnikowych. 
Unikalna technologia FST(Fluid Strenght Technology)poprawia właściwości oleju,a co za tym idzie trwałość filmu olejowego.
Wybierz najlepszy olej z gamy Castrol EDGE dla silnika swojego samochodu.
Banner Castrol Magnatec

Inteligentne molekuły przylegają do metalowych cześci silnika i chronią silnik od momentu uruchomienia

Castrol Magnatec

Do 75% zużycia silnika powstaje w czasie jego rozruchu i nagrzewania. Castrol Magnatec dzięki technologii Inteligentnych Molekuł przylega do metalowych części w silniku, zapewniając ochronę od momentu jego uruchomienia.

Testy pokazały, że w porównaniu do konwencjonalnego oleju, Castrol Magnatec z technologią inteligentnych molekuł zmniejsza zużycie silnika.

*Na podstawie testu sekwencyjnego IVA
Banner Castrol GTX

Zapobiega tworzeniu się nagarów i szlamów wydłużając życie silnika

Castrol GTX

Castrol GTX zapewnia wydajność we wszystkich warunkach jazdy. Został specjalnie zaprojektowany, aby chronić przed gromadzeniem się w silniku szlamów i szkodliwych osadów.

To najlepszy produkt dla tych, którym zależy na dłuższym życiu silnika. Specjalna formulacja Castrol GTX chroni przed gromadzeniem się osadów. Dla starszych samochodów, skorzystaj z Castrol GTX High Mileage - najlepszy wybór dla silników z przebiegiem ponad 100 000 km.

Castrol GTX zapewnia dłuższe życie twojego silnika.Idealny do silników zasilanych LPG.
Dobierz olej

Dobierz olej

Gdzie kupić

Gdzie kupić