Kategorie

O firmie

Firma Jarecki zajmuje sie sprzedażą części zamiennych do aut osobowych, dostawczych i ciezarowych. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów  którzy stawiają na profesjonalną obsługę i doradztwo, bezzwłoczną realizację dostaw i w bardzo konkurencyjnych cenach. Wyposażeni jesteśmy w specjalistyczne licencjonowane oprogramowanie pozwalające na bezbłędny dobór części i akcesoriów do państwa pojazdu. Stale współpracujemy z profesionalnymi serwisami samochodowymi które wysoko cenią sobie nasz profesjonalizm i sprawne działanie. Dzięki takiej owocnej wspolpracy każdego dnia zwiększamy swoje doświadczenie i pogłębiamy wiedzę.
 
Doświadczenie, dobry kontakt, miła obsługa, szybkie dostawy to tylko niektóre nasze zalety dzięki którym wypracowujemy zaufanie i przywiązanie naszych klientów.

JARECKI  to zupełnie nowa jakość na rynku samochodowych części zamiennych.
 
Nasza bezpośrednia współpraca z najlepszymi hurtowniami i warszatami samochodowymi pozwala na codzień wspierać naszych Klientów wiedzą oraz najlepszymi częściami, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów i szybkość oraz wygodę ich dostawy.